ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Makednos 3* - NIkiti - Редовен ценовник

MAKEDNOS 3* NIKITI                                www.hotelmakednos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

01.05-05.06

06.06-30.06

01.07-27.07

28.07-28.08

16.09-01.10

29.08-15.09

SINGLE ROOM

1Ad

32

63

73

108

1Ad+1ch(0-2)

32

63

73

108

DOUBLE ROOM

2Ad

40

78

91

135

2Ad+1ch(0-2)

40

78

91

135

2Ad+1ch(3-12.99)

40

78

91

135

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

40

78

91

135

2Ad+2ch(0-2)

40

78

91

135

(3-12.99)

2Ad+2ch(3-12.99)

50

98

113

168

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

SINGLE ROOM

1Ad

42

73

82

117

1Ad+1ch(0-2)

42

73

82

117

DOUBLE ROOM

2Ad

59

98

109

154

2Ad+1ch(0-2)

59

98

109

154

2Ad+1ch(3-12.99)

69

107

119

164

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

59

98

109

154

2Ad+2ch(0-2)

69

107

119

164

(3-12.99)

2Ad+2ch(3-12.99)

88

137

151

207

Мин. Престој

2

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,

ресторан,бар

Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД