ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Makednos 3* - NIkiti - Промо ценовник до 31.01
Промо ценовник до 31.01

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

MAKEDNOS 3* NIKITI                                www.hotelmakednos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

01.05-05.06

06.06-30.06

01.07-27.07

28.07-28.08

16.09-01.10

29.08-15.09

SINGLE ROOM

1Ad

28

55

64

95

1Ad+1ch(0-2)

28

55

64

95

DOUBLE ROOM

2Ad

35

70

80

118

2Ad+1ch(0-2)

35

70

80

118

2Ad+1ch(3-12.99)

35

70

80

118

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

35

70

80

118

2Ad+2ch(0-2)

35

70

80

118

(3-12.99)

2Ad+2ch(3-12.99)

44

86

99

148

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

SINGLE ROOM

1Ad

38

65

74

105

1Ad+1ch(0-2)

38

65

74

105

DOUBLE ROOM

2Ad

54

88

99

138

2Ad+1ch(0-2)

54

88

99

138

2Ad+1ch(3-12.99)

64

98

108

147

DOUBLE ROOM 4 PAX

2Ad+2ch(0-2)

54

88

99

138

2Ad+2ch(0-2)

64

98

108

147

(3-12.99)

2Ad+2ch(3-12.99)

82

125

138

187

Мин. Престој

2

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,

ресторан,бар

Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД