ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Olympus Thea Boutique Hotel 3+* - Platamonas
Olympus Thea Boutique Hotel 3+* - Platamonas
EARLY BOOKING!!!
до -23% за резервации до 31.03.2019 

 
Положба : Платамона
Сместување: 73 стандард соби и 2 свита. Собите се опремени со бања, балкон , клима уред, сателитска ТВ...
Услуга: All Inclusive (се вклучено)
Содржини: ресторан, рецепција, кафе бар, СПА центар, конгресна сала, продавница за накит, фитнес, сауна, парна бања, салон за убавина...
Плажа: 500м од плажа (редовен шатл сервис до плажа)
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца...


РЕДОВНИ ЦЕНИ


 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање