ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Borovets Hills 5* - Borovets
Borovets Hills 5* - Borovets

Hotel Borovets Hills 5*, Borovets

www.borovetshills.com

тип на сместување

25.04.2019 - 02.05.2019   

3 ноќи на база  ALL light

по лице во двокреветна соба

106,82 €

по лице во студио

112,27 €

по лице во апартман

124,26 €

еднокреветна соба

143,88 €

Во цената е вклучено

3ноќевање по лице на база  All inclusive light

Велигденски ручек на  28.04.2019

внатрешен базен, џакузи,сауна, парна бања,солена соба

финес, детско катче, интернет, паркинг

максимум сместување

еднокреветна соба- 1 лица

двокреветна соба - 2 возрасни+1 дете

студио 2 возрасни+2 децаили 3возрасни +1 дете

апартман  2 возрасни+2 децаили 3возрасни +1 дете

Попусти

деца до 3, 99- бесплатно

прво дете 4 - 12.99 г во студио или апп со двајца возрасни- бесплатно

второ дете 4 - 12.99г во студио или апп со 2 возрасни- попуст 40%

возрасен на дополнително легло - попуст 30%

10 % попуст  за резервации и уплати до 20.03 -

политика на откажување

без пенали за откажување 14 дена пред поаѓање за престој во период 25.04.2019 - 02.05.2019   

после тој период 100% пенали