ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Бугарија - Perun Lodge 4* - Банско
Perun Lodge 4* - Банско

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

https://www.perunlodge.com/en/

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

24€

Едноспален апартман (2+2)

25€

• Деца до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – доплата 8€

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок и вечера
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден