BOROVEC - Flora Complex 4*
Flora Complex 4*

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 10% попуст за резервации направени до 31.10.2020

Бонуси:7=6, 8=7 за период на престој 01.12-25.12.2020, 05.03-31.03.2021

**Попустот за рани резервации  НЕ се комбинира со БОНУСИТЕ !!!

Во цените не е вклучено туристичка тaкса 1€ по лице на ден

FLORA COMPLEX 4*

BOROVEC

ПОЛУПАНСИОН

26.12 - 03.01

04.01 - 04.03

18.12 - 25.12

05.03 - 11.03

01.12 - 17.12

12.03 - 31.03

По лице во 1/2 соба

62,50 €

48,50 €

37,50 €

31,60 €

По лице во Студио

66 €

51,50 €

41,20 €

35 €

По лице во Апартман

77 €

59,90 €

49,50 €

41,50 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера по лице,  користење на внатрешен базен и фитнес.

Попусти и доплати:

Дете 0-1,99 – бесплатно
Прво дете од 2-11,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 2-11,99 г. на дополнително легло со двајца возрасни во студио/апартман  – 60% попуст
Трет возрасен на дополнително легло – 30 % попуст

Новогодишна вечера (задолжително) – 70 евра за возрасен и 35 евра за деца 2-11,99г

 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба - 2+1 
Студио -  2+1 

Апартман  - 2+2, 3+1 или 4 возрасни

Минимум престој во период 26.12.-03.01.2021 е 4 ноќевања.

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ