ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BOROVEC - Euphoria club & Spa 4*
Euphoria club & Spa 4*

Euphoria Club Hotel and SPA 4*, Borovets

https://www.borovetseuphoria.com/

20 % попуст за резервации  до 30.09.2018 и 100% уплата до 05.10.2018

10 % попуст за резервации до 15.11.2018 и 100% уплата до 20.11.2018

7=6  за сите сезони освен за период од 29.12.2018 - 10.01.2019 и 01.02.2019 - 22.02.2019

Попустите се комбинираат !!!

Цениоте се дадени по лице на ноќ, услуга Ноќевање со појадок

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

21.12.2018-28.12.2018 03.01.2019-31.03.2019

29.12.2018-02.01.2019

01.02.2019-22.02.2019

02.12.2018-20.12.2018 23.02.2019-31.03.2019

Person in Studio

35,35 €

66,35 €

41,88 €

28,82 €

Person in One bedroom Suite         

41,88 €

81,58 €

49,49 €

35,35 €

Person in Two bedroom Suite

54,93 €

94,63 €

67,98 €

44,05 €

Person in Two bedroom Villa

70,70 €

118,56 €

83,75 €

55,47 €

Studio for single use

68,53 €

130,52 €

81,58 €

55,47 €

2nd, 3rd, 4th child up to 11,99 years old accommodated on extra bed with 2 adults

22,30 €

27,74 €

27,74 €

16,86 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок, користење на базен, џакузи, сауна, парна бања, WIFI, трансфер до гондолата (по распоред)

Напомена

Минимален престој од 3 ноќи во период 29.12.2017 - 01.01.2018!

Максимално сместување

Studio - 2 adults + 1 child

One bedroom Suite - 2 + 2 pax

Two bedroom suite - 4 + 1 pax

Villa with two bedrooms - min 3 pax, max 5 + 1 pax

Single Studio - 1 pax

Доплати

Вечера - 11 еур за возрасен, и 8 еур за деца од 2-11.99 год

Попусти  

Прво дете до 11.99 год на дополнително легло, сме сместува бесплатно

Возрасно лице на дополнително легло добива 40% попуст