ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
PAMPOROVO - Aparthotel Forest Nook 3*
Aparthotel Forest Nook 3*

Apart Hotel Forest Nook , Pamporovo

https://forestnook.bg/

10 % попуст за резервации направени до 01.11.2018 и 100% уплата до 10.11.2018

Цените се дадени по лице во студио, за 2 или 4 лица во апартман, Услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

01.12.2018-22.12.2018 07.01.2019-17.01.2019 05.03.2019-10.04.2019

23.12.2018-28.12.2018 03.01.2019-06.01.2019 18.01.2019-29.01.2019 10.02.2019-28.02.2019

30.01.2019-09.02.2019 01.03.2019-04.03.2019

29.12.2018-02.01.2019

Person in Double room

25,56 €

27,74 €

33,72 €

43,51 €

 One bedroom apartment for 2 pax

57,65 €

63,09 €

73,96 €

109,86 €

Two bedroom apartment for 4 pax

97,89 €

106,59 €

125,09 €

168,59 €

Child up to 5,99 years old on extra bed

 free of charge

 free of charge

 free of charge

 free of charge

Children from 6 - 11.99 years old on extra bed

9,00 €

9,00 €

9,00 €

9,00 €

Adult on extra bed

11,50 €

11,50 €

11,50 €

11,50 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на џакузи, сауна, базен, трансфер со ски лифт Студенец, интернет

Максимално сместување

Double room - 2 + 1 pax

One bedroom apartment - 2 + 2 pax

Two bedroom apartment - 4 + 2 pax