PAMPOROVO - Aparthotel Grand Monastery 4*
Aparthotel Grand Monastery 4*

http://www.grandmonastery.com/

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 15% попуст за резервации направени до 31.10.2020 за период на престој 13.12 - 30.12.2020 и од 04.01-22.03.2021

- 10% попуст за резервации направени до 30.11.2020 за период на престој 13.12 - 30.12.2020 и од 04.01-22.03.2021
- 15% попуст за резервации направени после 01.12.2020 за пристигнувања после 24.02.2021
(Не се однесува на доплатите)

GRAND MONASTERY 4*

НАЕМ

    13.12 - 30.12
    11.01 - 17.01

    31.12 - 03.01 

   04.01. - 10.01

   18.01 - 03.03

   04.03- 22.03

СТУДИО

           55 €

           93 €

           77 €

          71 €

        54 €

АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА      

           71 €

           107 €

           88 €

          77 €

        60 €

АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ    

           82 €

         126 €

           104 €

          96 €

        74 €

АПАРТМАН СО ТРИ СПАЛНИ              

         121 €

         159 €

         132 €

        132 €

         109 €

Во цената е вклучено: наем на студио или апартман  на ден, интернет (на јавни места), паркинг

(СПА центарот нема да работи во сезона 2020/2021)

 

Доплати:

Доручек - 5,50€ за возрасен и 4,40€ за дете 2-11,99г

Доплата за новогодишна вечера  (незадолжително) 95€ / возрасен, 50€ / дете (2-11,99г.)

 

Капацитет на сместување:

Студио - 2 возрасни + 1 дете до 11,99г

Апартман со една спална -2 возрасни + 2 деца до 11,99г., 3 возрасни + 1 дете до 11,99г. или 4 возрасни

Апартман со две спални -  4 возрасни + 2 деца до 11,99г., 5 возрасни + 1 дете до 11,99г. или 6 возрасни

Апартман со три спални -  6 возрасни + 2 деца до 11,99г., 7 возрасни + 1 дете до 11,99г. или 8 возрасни

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ