ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Vihren Palace 4*
Vihren Palace 4*

Hotel Vihren Palace Ski & Spa 4*, Bansko

https://vihrenpalace.com/

15% попуст за резервации направени до 01.10, платени до 05.10.2018

10% попуст за резервации направени до 16.11, платени до 20.11.2018

7=5, 10=8, 11=9, 14=12 за пристигнувања од 02.01.2019 до 01.04.2019 / попустите не се комбинираат

Цените се дадени по соба на ноќ, услуга ноќевање со појадок или полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

28.12.2018 - 01.01.2019

01.12.2018 - 27.12.2018 10.03.2019 - 01.04.2019

02.01.2019 - 09.03.2019

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

 Studio for 2 pax

117,35 €

141,26 €

74,98 €

99,97 €

93,45 €

117,35 €

Studio Deluxe for 2 pax

141,26 €

165,16 €

90,19 €

114,09 €

111,92 €

135,83 €

One bedroom Apartment for 2 pax

130,39 €

154,30 €

86,93 €

111,92 €

105,40 €

130,39 €

One bedroom apartment Deluxe for 2 pax

158,64 €

182,55 €

104,31 €

128,22 €

130,39 €

154,30 €

Two bedroom Apartment for 4 pax  

206,45 €

255,35 €

143,43 €

191,24 €

167,34 €

217,32 €

Single Studio standard

81,50 €

93,45 €

52,16 €

64,11 €

65,20 €

77,15 €

Single Studio Deluxe

97,79 €

110,83 €

61,94 €

73,89 €

79,32 €

91,27 €

Adult on extra bed in Studio Standard

33,14 €

45,09 €

23,36 €

35,31 €

30,97 €

42,92 €

Adult on extra bed in Studio Deluxe

38,57 €

50,53 €

27,71 €

39,66 €

37,49 €

50,53 €

Adult on extra bed in one bedroom apartment Standard

44,01 €

55,96 €

23,36 €

35,31 €

30,97 €

42,92 €

Adult on extra bed in one bedroom apartment Deluxe

52,70 €

65,20 €

27,71 €

40,20 €

37,49 €

61,94 €

Second child 6 - 11,99 y.o   on extra bed in Studio/Onebedrom APP Standard

13,04 €

21,73 €

10,87 €

19,56 €

13,04 €

21,73 €

Second child 6 - 11,99 y.o   on extra bed in Studio/Onebedrom APP Deluxe

15,21 €

23,91 €

13,04 €

21,73 €

15,21 €

23,91 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок или појадок и вечера

Користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, детско катче, WIFI, ски гардеробер

Максимално сместување

Studio Standard/ Deluxe- 2 + 1 pax

One bedroom apartment Standard/ Deluxe - 3 + 1 infant

Two bedroom apartment - 4 + 1 child + 1 infant

Доплати

Новогодишна вечера (задолжителна) 83 еур за возрасен, 22 еур за деца од 6-12 год

Бебешко креветче 4 еур

Попусти

Деца до 5,99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете до 11,99 год се сместува бесплатно на дополнително легло