ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Trinity 4* - Bansko
Trinity 4* - Bansko

Hotel Trinity 4*, Bansko

https://trinity-bansko.bg/?lang=en

Ценитесе изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

25.04.2019 – 30.04.2019

Цена за 3 ноќи                

25.04.2019 – 30.04.2019 Цена за 4 ноќи

25.04.2019 – 30.04.2019

Цена за 5 ноќи

Цена по лице во двокреветна соба

107,91 €

125,35 €

141,70 €

Еднокреветна соба

132,98 €

154,78 €

170,04 €

Цена по лице во Фамилијарна соба

124,26 €

142,79 €

162,41 €

Цената вклучува

3, 4 или 5 ноќевање со појадок и вечера

Празничен Велигдеснки ручек на 28.04

КОристење на затоплен внатрешен базен

Користење на џакузи, топла када, парна бања, сауна, паркинг интернет

Максимално сместување

Double room - 2 + 1 pax

Single room  - 1 pax

Family room - 2 + 2 pax

ПОпусти

Дете до 1.99 се сместува бесплатно

Прво дете од 2 - 12.99 год се сместува бесплатно

Второ дете од 2 - 12.99 год плаќа 50%

Трето возрасно дете плаќа 70%