ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Mountain View Lodge 3*
Mountain View Lodge 3*

Apart hotel Mountview Lodge, Bansko

http://mountviewlodge.com/

10% попуст попуст за резервации направени до 15.11, платени до 25.11.2018

Цените се дадени по соба на ноќ / Услуга Наем

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

01.12.2018 - 27.12.2018 04.01.2019 - 15.04.2019

28.12.2018 - 03.01.2019

Studio  for 2 pax

30,98 €

64,13 €

One bedroom Apartment for 2 + 2 pax

42,94 €

80,44 €

Two bedroom Apartment for 4 + 2 pax

56,52 €

114,14 €

Цената вклучува

Ноќевање во студио или апартман

Користење на интернет

Турситичка такса

Максимално сместување

Studio - 2 + 1 pax

One bedroom apartment - 2 + 2 pax

Two bedroom apartment - 4 + 2 pax

Доплата

Повратен трансфер до гондолата 1 еур по лице (се плаќа на лице место)