ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Grand Royale 4*
Grand Royale 4*

Apart hotel Grand Royale 4*, Bansko

http://grandroyale.bg/

20% попуст попуст за резервации до 30.09, платени до 10.10.2018 валидни за период 12.01-01.04.2019

15% попуст за резервации направени до 31.10, платени до 10.11.2018, валидни за период 12.01-01.04.2019

10% попуст за резервации направени до 30.11, платени до 01.12.2018, валидни за период 12.01-01.04.2019

7=6, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за пристигнување после 12.01.2019

Попустите не се комбинираат

Цените се дадени по соба на ноќ услуга ноќевање со појадок, полупансион (27.12-04.01.2019)

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

27.12.2018 - 04.01.2019

05.01.2019 - 11.01.2019

01.12.2018 - 26.12.2018 12.01.2019 - 10.03.2019

11.03.2019 - 10.04.2019

Studio for 2 pax

108,88 €

66,42 €

53,35 €

46,82 €

One bedroom Apartment for 2 pax

113,24 €

71,86 €

59,88 €

51,17 €

Two bedroom Apartment for 4 pax

212,32 €

130,66 €

100,17 €

89,28 €

Доплата за полупансион за возрасни

-

9,00 €

9,00 €

9,00 €

Цената вклуќува

Ноќевање со појадок

КОристење на базен, парна бања, фитнес, арома сауна, релакс зона, фитнес,

Детско катче, WIFI, паркинг, ски гардеробер, трансфер до гондолата

Максмимално сместување

Studio - 2 + 1 pax

One bedroom Apartment 2 + 1 pax

Two bedroom Apartment 4 + 1 pax

Доплати

Божиќна вечера (задолжителна) 17 еур за возрасен, 9 еур за деца од 3 до 12.99 год

Новогодишна вечера (задолжителна) 77 еур за возрасен, 40 еур за деца од 3 до 12.99 год

Попустит

Деца до 2.99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете од 3 - 12.99 год, се сместување бесплатно, доплата за полупансион 4 еур

Второ дете од 3-12.99 год на дополнително легло добива 50% попуст

Возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст