LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Casa Karina 4* - Банско
Casa Karina 4* - Банско

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

https://bansko-casakarina.com/

Цените се дадени по лице на ноќ / услуга All Inclusive

Цените се изразени во евра. Плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

06.09.2019 - 08.09.2019        

Цена по лице во Double room

25,62 €

Еднокреветна соба

40,33 €

Возрасно лице на дополнилтено легло

25,62 €

дете од  6-11,99 год на дополнилтено легло

16,35 €

дете од  6-11,99 год на редовно легло

17,44 €

Минимален пресој

2 ноќи

Цената вклучува

Ноќевање на услуга ALL INCLUSIVE

Користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, интернет, WIFI

Free use of indoor swimming pool, fitness, sauna, steam bath

Максимално мсестување

Double room - 2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

Доплати

Внатрешен паркинг 10 лева (се плаќа на место)

Детско креветче - 5 лева на ден

Бањарки - 5 лева на ден

Попусти

Деца до 5.99 год се сместуваат бесплатно