ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Casa Karina 4* - Bansko
Casa Karina 4* - Bansko

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

https://bansko-casakarina.com/

Цените се дадени по лице за 3, 4 или 5 ноќи / услуга All Inclusive

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

16.04.2020 - 21.04.2020

цена по лице за 3 ноќи

16.04.2020 - 21.04.2020

цена по лице за 4 ноќи  

16.04.2020 - 21.04.2020

цена по лице за 5 ноќи

Цена по лице во Double room

115,54 €

146,06 €

170,04 €

Цена по ливе во Studio

115,54 €

146,06 €

170,04 €

Цена по лице во Studio LUX

130,80 €

164,59 €

196,20 €

Цена по лице во One bedroom apartment

124,26 €

156,96 €

180,94 €

Цена по ливе во Two bedroom apartment

124,26 €

156,96 €

180,94 €

Еднкореветна соба

174,40 €

218,00 €

256,15 €

Возрасно лице на дополнилтено легло

87,20 €

113,36 €

135,16 €

Дете од 6-11.99 год на дополнилтено легло

69,76 €

87,20 €

103,55 €

Дете од 6 - 11.99 год на редовно легло

76,30 €

94,83 €

111,18 €

Цената вклучува

3, 4 или 5 ноќевања на услуга All Inclusive

Користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања,

Велигденски ручек

Детско катче со анимација

Максимално сместување

Double room - 2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

Studio - 2 + 1 child up to 3.99 y.o

Studio Lux - 2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

One bedroom apartment -  2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

Two bedroom apartment -  4 + 2 children up to 11.99 y.o or 5 adults

Доплати

Внатрешен паркинг 10 лева (се плаќа на лице место)

Бебешко креветче 5 лева (се плаќа на лице место)

Бањарки - 5 лева за престој (со депозит од 30 лева

Попусти

Дете до 5.99 год на дополнилтено легло се сместува бесплатно