ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Бугарија - St. Ivan Rilski 4* - Банско
St. Ivan Rilski 4* - Банско

Hotel St Ivan Rilski ski and SPA  4*, Bansko

https://www.saintivanrilski.com/

Цените се дадени по лице на ноќ / услуга ноќевање со појадок и вечера

Цените се изразени во евра. Плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд, туристичка такса вклучена во цена 

Тип на сместување

11.10-13.10

Цена полице во Double room

25,73 €

Еднокреветна соба

40,52 €

Возрасен на дополнилтено легло

19,16 €

Дете од 6-11.99 год на допол. легло

13,14 €

Минимален престој

2 ноќи

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на СПА центар (базен, парна бања, сауна, инфраред сауна, релакс зона, интернет, паркинг, детско катче

Максимално сместување

Double room – 2 + 1 pax

Single room - 1 pax

Попусти

Дете до 5,99 год се сместува бесплатно