ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - St. George Ski & Spa 4* - Банско
St. George Ski & Spa 4* - Банско

Hotel St George ski and SPA 4*, Bansko

http://www.stgeorgespabansko.com/

Цената е изразена во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

26.04.2019 - 29.04.2019 

Цена по ливе на ноќ во двокреветна соба

26,68 €

Еднокреветна соба

38,11 €

 Цена за деца од 6-11.99 год на допол. легло

10,89 €

Возрасно лице на дополн. легло

21,78 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на внатрешен базен, финска сауна, арома сауна, парна бања, џакузи, интернет, детско катче

Максимално сместување

Double room - 2 full paying adults

Studio - 2+1 child till 5,99, y.o

One bedroom apartment - 2 adults + 2 children or 4 adults

Дополнителни плаќања

Задолжителен Велигденски ручек - 11 еур за возрасен, 6 еур за деца од 6-11.99 год

Easter Lunch (obligatory) – 10.00 euro per adult and 5.00 euro per child (6 - 11.99 y )

Доплата

Доплата за сместување во студио 6 еур на ден

Доплата за сместување во апартман со една спална 11 еур на ден

Попусти

Деца до 5.99 фод. се сместуваат бесплатно

Политика за отказ на резервација

Без пенали до 14 ден пред пристигнување, потоа се плаќа 100%