ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Бугарија - Murite 4* - Разлог
Murite 4* - Разлог

Хотел МУРИТЕ 4*

www.murite.bg

 

Тип на сместување

СЕ ВКЛУЧЕНО

Зграда АЗАЛИА

Зграда ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

31€

29€

Едноспален апартман (2+2)

34€

32€

Двоспален апартман (4+2)

31€

29€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден