LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Panorama 4* - Bansko
Panorama 4* - Bansko

Panorama Resort 4*, Bansko

http://www.panoramaresort.bg/bg/panorama-spa

Цените се дадени по лице на ноќ / услуга ноќевање со пјадок и вечера или  All Inclusive

Цените се изразени во евра. Плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

01.09.2019 - 30.11.2019

HB

ALL

Цена по лице во Double room

17,99 €

25,07 €

Цена по лице во One bedroom apartment

19,62 €

27,25 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера или ALL INCLUSIVE

Користење на внатрешен базен, детско катче

Максимално сместување

Double room - 2 + 1 or 2+ 2 pax

One bedroom apartment  - 2 + 2 pax or 3 + 1 pax

Попусти

Прво и второ дете до 4.99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете од 5-11.99 год се сместува бесплатно

Второ дете од 5 - 11.99 год плаќа 50%

Трето возрасно лице плаќа 70%