SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
Индивидуални патувања - Pirin Park 5* - Сандански
Pirin Park 5* - Сандански

https://parkhotelpirin.com/

 

   

Х.ПИРИН*****-САНДАНСКИ

 

важи од: 08.12 - 11.12.2022

 

 

 

Вид на сместување

3 H.B(ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

 

 

(ноќевање со појадок и вечера)

08.12 - 11.12.2022

1.

Легло во 1/2 соба–лукс на база/НВ /

154 €

2.

1/1 соба - лукс  на база/ НВ /

204 €

3.

Наем /апартман-Лукс/ на база HB  максимум 3 лица или 2+1 /

512 €

ПОПУСТИ :

1.

Дете до 3,99 год.

Бесплатно сместување на база ВВ

2.

Дете до 3,99  год.(доколку користи       дополнително легло или бебешко креветче)

36 €

3.

Дете од 4 до 11.99 год. на редовно легло

77 €

4.

Возрасен,сместен во соба на дополнително легло

77 €

5.

Доплата за вечера на дете од 4 до 11.99 год. на дополнително легло во соба лукс

42 €

6.

Доплата за соба супериор

15 € (по лице за 3 ноќевања)

7.

Доплата за вечера на дете од 4-11.99 год.на дополнително легло во соба супериор

48 €

ВКЛУЧЕНО Е:

1.

Ноќевање,појадок , вечера

2.

Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.

3.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

4.

Парк-градина со голем минерален базен, детски базен и детско катче.

5.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ -