ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Бугарија - Premier Luxury 5* - Банско
Premier Luxury 5* - Банско

Хотел ПРЕМИЕР 5* – Банско

http://www.banskohotelpremier.com/en/10-years-premier.html

Вид на сместување

Полупансион

 

Двокреветна соба егзекутив  (цена за 2 лица)

104€

 

Супериор сјуит (цена за 2 лица)

120€

 

Делукс сјуит (цена за 4 лица)

204€

 

Деца од 06-11.99 год. на доп.легло

18 €

 

Возрасен на дополнително легло

28€

 

Доплата за поглед планина

12€

 

 Деца до 05.99 год. – бесплатно 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

–  Ноќевање со појадок  и вечера

–  Користење на СПА Центар – надворешни и внатрешни базени, сауни, парни бањи, фитнес

–  Детски кат

–  Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување