ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Бугарија - Pirin Park 5* - Сандански
Pirin Park 5* - Сандански

ТЕРМИН:11-13.10.2019

https://parkhotelpirin.com/

Услуга

по лице

цена

Тридневен аранжман во х.Пирин 5* - Сандански.Цена на два  полупансиони (ноќевање со појадок и вечера) во 1/2 соба “лукс”

1

102€

УСЛОВИ:

1.Дете од 4 до 12 години на редовно легло

51€

2. Возрасен, сместен во соба на дополнително легло

51€

3. Доплата за вечера на дете од 4 до 12 год.сместено на допол.легло

26€

вклучено е:

1.

Две ноќевање со појадок и вечера

2.

Користење на: надворешен  и  внатрешен  базен со минерална вода, фитнес,

финска сауна,биосауна,парна бања-калдариум и лакониум,ледена фонтана,

топли лежалки,релакс соба.