ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Бугарија - Greenwood 4* - Разлог
Greenwood 4* - Разлог

Хотел ГРИН ВУД 4*

http://www.greenwood-hotel.com/

Вид на сместување

СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

30€

Студио (2+2)

33€

Едноспален апартман (2+2)

36€

Двоспален апартман (2+2)

33€

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
  • Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден