ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2022 - АЛБАНИЈА
Furka - Vila Agios Georgios
Vila Agios Georgios

-

Студиа Агиос Георгиос Б кат. – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со мnогу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење, ТВ и дел за дружење. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата (3 Еур/ден), големи тераси. Четворокретните студиа се мезонети на 2 нивоа и голема пространост, идеални за комфорен семеен одмор, некои се со поглед на море.

Фурка 2022 ПОПУСТИ: 15% до 30.03.2022 10% до 30.04.2022
Вила Агиос Георгис
Б кат Фурка
Мај Јуни Јули Август Септември
21 28 4 11 18 25 2 9 16 23 30 6 13 20 27 3 10
  7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
1/2 студио (2 лица) 69 99 159 199 259 279 299 339 339 339 339 339 339 299 239 119 79
1/3 студио (3 лица) 79 109 169 209 269 289 309 349 349 349 349 349 349 309 249 129 89
1/4 студио (4+1 лица) 89 119 179 229 289 309 319 379 379 379 379 379 379 339 259 129 99

Цените се дадени за наем на студио на 7 ноќи во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја сабота)
Скопје – 35€ по лице
Штип – 40€ по лице
Струмица – 40€ по лице
Велес – 35€ по лице
Неготино – 35€ по лице
Удово – 35€ по лице
Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

Време на поаѓање превоз од Скопје за Халкидики (секоја Сабота)
05:40 h Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес
07:00 h Струмица ( бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удовo
06:00 h Скопје (Дрводекор)
06:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)
07:00 h Неготино (бензинска пумпа, Неготино)
07:40 h Удово (бензинска пумпа, Удово)
08:00 h Граничен премин(бензинска пумпа Шимов)

Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена – Лица по возрасни од 63 год: Попуст 10 Евра од редовната цена
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не можи да се комбинирааат.
Термните кои се обележани со црвено се промотивни и не подлежат на попуст, доплата за клима 3 Еур/ден
За овај аранжман важат Ваучерите Ковид 19. Важат Општите услови за патување на СКТМ.