ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Golden Gate 3*

Се наоѓа на околу 300 м од најпозната плажа Ladies Beach и на 2км оддалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 80 соби, ресторан, базен, лоби бар, сеф на рецепција. Сите соби располагаат со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, тв, фен.

Цени за 10 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

01.06-11.06

289 €

11.07-21.07

329 €

20.08-30.08

329 €

06.06-16.06

289 €

16.07-26-07

329 €

25.08-04.09

309 €

11.06-21.06

289 €

21.07-31.07

329 €

30.08-09.09

299 €

16.06-26.06

289 €

26.07-05.08

329 €

04.09-14.09

289 €

21.06-01.07

299 €

31.07-10.08

329 €

09.09-19.09

289 €

26.06-06.07

309 €

05.08-15.08

329 €

14.09-24.09

289 €

01.07-11.07

329 €

10.08-20.08

329 €

19.09-29.09

289 €

06.07-16.07

329 €

15.08-25.08

329 €

23.09-04.10

289 €

Цени за 9 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

02.07-11.07

299 €

05.07-14.07

299 €

11.07-20.07

299 €

14.07-23.07

299 €

20.07-29.07

299 €

23.07-01.08

299 €

Цени за 7 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

07.07-14.07

229 €

14.07-21.07

229 €

21.07-28.07

229 €

28.07-04.08

229 €

04.08-11.08

229 €

11.08-18.08

229 €

18.08-25.08

229 €

  • Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  • Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
  • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден

Напомена: Термините во табелите се однесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот  спроти  хотелот Холидеј Ин.