ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Albora 3*

Се наоѓа на околу 1 км од најпознатата плаза Ladies Beach, и на 1 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, базен, ресторан, лоби бар. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон (освен трокреветните). Во склоп на хотелот има сауна, турска бања, масажа.

Цени за 10 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

Термини

цена по лице 1/2

01.06-11.06

259 €

11.07-21.07

319 €

20.08-30.08

319 €

06.06-16.06

259 €

16.07-26-07

319 €

25.08-04.09

289 €

11.06-21.06

259 €

21.07-31.07

319 €

30.08-09.09

279 €

16.06-26.06

259 €

26.07-05.08

319 €

04.09-14.09

259 €

21.06-01.07

259 €

31.07-10.08

319 €

09.09-19.09

259 €

26.06-06.07

279 €

05.08-15.08

319 €

14.09-24.09

259 €

01.07-11.07

319 €

10.08-20.08

319 €

19.09-29.09

259 €

06.07-16.07

319 €

15.08-25.08

319 €

23.09-04.10

259 €

Цени за 9 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

02.07-11.07

269 €

05.07-14.07

269 €

11.07-20.07

269 €

14.07-23.07

269 €

20.07-29.07

269 €

23.07-01.08

269 €

Цени за 7 ноќевања со појадок и вечера (HB)

Термини

цена по лице 1/2

07.07-14.07

219 €

14.07-21.07

219 €

21.07-28.07

219 €

28.07-04.08

219 €

04.08-11.08

219 €

11.08-18.08

219 €

18.08-25.08

219 €

  • Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок и вечера (HB), клима и превоз.
  • Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  • Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  • Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
  • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден

Напомена: Термините во табелите се однесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот  спроти  хотелот Холидеј Ин.